71 715 00 00

Przenieś NUMER
do FineMEDIA

Nie przepłacaj. Przenieś swój dotychczasowy numer do FineMEDIA za darmo!

Sieć FineMEDIA umożliwia darmowe przeniesienie numeru do swojej sieci od innych operatorów telekomunikacyjnych.

 

FineMEDIA załatwia za Ciebie wszystkie formalności!

Przenieś numer do FineMEDIA, zobacz jakie to proste:


Krok 1
Na e-mail biuro@finemedia.pl wyślij aktualną fakturę od obecnego Operatora, dane z dowodu ( tj. imię i nazwisko, adres zameldowania, pesel oraz numer dowodu osobistego ) numer telefonu kontaktowego.


Krok 2
W ciągu 24 godzin (roboczych) zostają przygotowane przez FineMEDIA dokumenty niezbędne do rozpoczęcia procesu przeniesienia numeru.
Następnie konsultant dzwoni i zaprasza do Biura Obsługi Klienta w celu podpisania dokumentów na przeniesienie numeru ( oraz umowy jeśli jesteś nowym klientem ).

Krok 3
W punkcie FineMEDIA klient sprawdza poprawność danych i podpisuje dokumenty ( z nowym klientem jest spisywana umowa )
. Klient powinien posiadać kopię swojego dowodu osobistego ( oraz w przypadku firmy kopię NIP-u, Regon-u, KRS-u lub wpisu do ewidencji działalności gospodarczej )

Krok 4
Jeśli dokumenty są kompletne i prawidłowo wypełnione, FineMEDIA rozpoczyna proces przenoszenia numeru. Po otrzymaniu zgody od dotychczasowego operatora, Twój numer zostanie uruchomiony w sieci FineMEDIA.


Dodatkowo całkowicie za darmo możesz otrzymać tzw. numer tymczasowy do momentu zwolnienia Twojego numeru u aktualnego Operatora. Numer ten po dokonaniu się procesu przeniesienia zostanie automatycznie zamieniony na numer przeniesiony.

 

 

FB

Nasz serwis używa plików cookies.

finemedia.pl używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach świadczenia usług, reklamy i statystyk.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Sczegóły znajdziesz w polityce prywatności.