71 715 00 00

Usługi dodatkowe

Dla tych abonentów, którzy chcą w pełni wykorzystywać możliwości nowoczesnych narzędzi internetowych. Wybór zależy od Państwa potrzeb. Zapraszamy.
 • Prezentacja numeru

  Prezentacja numeru w FineMEDIA!

   

  • Umożliwi Ci sprawdzenie, kto dzwoni zanim podniesiesz słuchawkę, dodatkowo będziesz mógł sprawdzić, kto dzwonił kiedy Cię nie było w domu (ilość funkcji zależy od możliwości aparatu telefonicznego). Oferta dostępna w sieci FineMEDIA bez dodatkowych opłat!

   

  • Żeby skorzystać z usługi, konieczne jest posiadanie telefonu z wyświetlaczem lub specjalną przystawką. FineMEDIA realizuje usługę prezentacji numeru w standardzie FSK i DTMF. Sprawdź w dokumentacji dostarczonej przez producenta telefonu, czy aparat go obsługuje.
 • Bilingi on-line

  Łatwy i darmowy sposób sprawdzenia historii połączeń!

   

  Nie wiesz, na co tak naprawdę wydajesz pieniądze, które przeznaczasz na telefon? Zobacz, jak w łatwy i darmowy sposób sprawdzić historię swoich połączeń oraz opłaty.

   

  W celu darmowego przejrzenia historii Twoich połączeń zaloguj się na swoją platformę eBOK, gdzie możesz zarządzać swoimi usługami. Kliknij w zakładkę "Telefon", a następnie "Bilingi online". Na wyświetlonej podstronie możesz ustawić daty, które Cię interesują.

 • Blokada połączeń

  Usługa ta jest darmowa i umożliwia zablokowanie połączeń wychodzących.
   

  Masz możliwość zablokować tylko jeden wybrany rodzaj połączeń lub wszystkie.
  Sprawdź dostępne blokady:

  • Wszystkie połączenia wychodzące.

  • Wszystkie międzynarodowe połączenia wychodzące.

  • Wszystkie połączenia 070x

    

  Blokady możesz ustawić po zalogowaniu się na swojej platformie eBOK.
  Kliknij w zakładkę "Telefon", a następnie "Zmiana ustawień". Na wyświetlonej podstronie możesz ustawić blokady, które Cię interesują.

FB

Nasz serwis używa plików cookies.

finemedia.pl używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach świadczenia usług, reklamy i statystyk.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Sczegóły znajdziesz w polityce prywatności.