FineMEDIA - aktualności http://finemedia.pl/ pl-PL Aktualności z FineMEDIA <![CDATA[ Prace planowe ]]> http://finemedia.pl/strefa-abonenta/aktualnosci.html Wed, 23 May 2018 00:00:00 +0200 <![CDATA[ Prace Komuny Paryskiej 57 ]]> http://finemedia.pl/strefa-abonenta/aktualnosci.html Fri, 11 May 2018 00:00:00 +0200 <![CDATA[ Długi weekend majowy ]]> http://finemedia.pl/strefa-abonenta/aktualnosci.html Thu, 26 Apr 2018 00:00:00 +0200 <![CDATA[ Prace ]]> http://finemedia.pl/strefa-abonenta/aktualnosci.html Thu, 19 Apr 2018 00:00:00 +0200 <![CDATA[ Prace ]]> http://finemedia.pl/strefa-abonenta/aktualnosci.html Tue, 10 Apr 2018 00:00:00 +0200 <![CDATA[ Prace ul.Czartoryskiego. ]]> http://finemedia.pl/strefa-abonenta/aktualnosci.html Fri, 06 Apr 2018 00:00:00 +0200 <![CDATA[ Prace planowe ]]> http://finemedia.pl/strefa-abonenta/aktualnosci.html Thu, 05 Apr 2018 00:00:00 +0200 <![CDATA[ Godziny otwarcia BOK i infolinii ]]> http://finemedia.pl/strefa-abonenta/aktualnosci.html Wed, 28 Mar 2018 00:00:00 +0200 <![CDATA[ Wielkanoc! ]]> http://finemedia.pl/strefa-abonenta/aktualnosci.html Mon, 26 Mar 2018 00:00:00 +0200 <![CDATA[ Prace modernizacyjne - cała sieć ]]> http://finemedia.pl/strefa-abonenta/aktualnosci.html Thu, 15 Mar 2018 00:00:00 +0100