FineMEDIA - aktualności http://finemedia.pl/ pl-PL Aktualności z FineMEDIA <![CDATA[ Prace serwisowe Zatorska, Wilanowska ]]> http://finemedia.pl/strefa-abonenta/aktualnosci.html Wed, 15 May 2019 00:00:00 +0200 <![CDATA[ Pilne prace modernizacyjne Długosza ]]> http://finemedia.pl/strefa-abonenta/aktualnosci.html Tue, 14 May 2019 00:00:00 +0200 <![CDATA[ Weekend Majowy 2019 ]]> http://finemedia.pl/strefa-abonenta/aktualnosci.html Mon, 29 Apr 2019 00:00:00 +0200 <![CDATA[ Prace modernizacyjne ]]> http://finemedia.pl/strefa-abonenta/aktualnosci.html Mon, 15 Apr 2019 00:00:00 +0200 <![CDATA[ Pilne prace ul. Komuny Paryskiej 57 ]]> http://finemedia.pl/strefa-abonenta/aktualnosci.html Tue, 26 Mar 2019 00:00:00 +0100 <![CDATA[ Pilne prace modernizacyjne Zwycięska ]]> http://finemedia.pl/strefa-abonenta/aktualnosci.html Thu, 21 Mar 2019 00:00:00 +0100 <![CDATA[ Prace nocne ul. Kościuszki/ Dąbrowskiego ]]> http://finemedia.pl/strefa-abonenta/aktualnosci.html Mon, 11 Mar 2019 00:00:00 +0100 <![CDATA[ Prace planowe ]]> http://finemedia.pl/strefa-abonenta/aktualnosci.html Fri, 01 Mar 2019 00:00:00 +0100 <![CDATA[ Przebudowa węzła ]]> http://finemedia.pl/strefa-abonenta/aktualnosci.html Thu, 14 Feb 2019 00:00:00 +0100 <![CDATA[ Komuny Paryskiej 57 ]]> http://finemedia.pl/strefa-abonenta/aktualnosci.html Thu, 07 Feb 2019 00:00:00 +0100