71 715 00 00
Jesteś w Firma > O nas
Dominika za biurkiem
Drzwi otwarte
Biuro z daleka
Marcin z ulotką

FineMEDIA jest operatorem telekomunikacyjnym, działającym na terenie Dolnego Śląska od 2001 r. Swoje usługi kierujemy nie tylko dla klientów indywidualnych, ale także dla małych i średnich firm, instytucji użyteczności publicznej a także wielu mniejszych operatorów i instytucji dla których nasze usługi internetu, transmisji danych i telefonii stanowią podstawę działania w dzisiejszym zinformatyzowanym społeczeństwie.

Misją firmy jest dostarczanie bezpiecznych usług, wysokiej jakości, w której klient nie jest jedynie identyfikatorem w relacyjnej bazie danych, ale gdzie klient (niezależnie od tego czy to indywidualny czy biznesowy) to żywa osoba z imienia i nazwiska, posiadająca swojego konkretnego opiekuna handlowego. Dla klientów biznesowych szczycimy się tym, że mamy anty-korporacyjną organizację, gdzie problemy lub potrzeby techniczne klienta omawiane są w małym zespole na żywo, a kontakt z klientem mają bezpośrednio osoby projektujące rozwiązania techniczne wg zapotrzebowania zgłoszenego przez klienta. Klient bierze aktywny udział w tym procesie mająć bezpośredni kontakt z osobami, które później będą odpowiadać za realizację jego usług. Powoduje to wytworzenie szczególnych relacji w zespołach technicznych i sprzedażowych, gdzie pracownicy naprawdę mocno identyfikują się ze swoimi projektami, na kształt których mają realny wpływ, a klienci czują że nie są jedynie numerkiem w wielkiej maszynerii korporacji. FineMEDIA to sukces zespołu, który składa się z wykwalifikowanych specjalistów, zachowując przy tym prawdziwe rodzinne relacje małej firmy, budowane dodatkowo na odbywających się 2 razy do roku kilkudniowych wyjazdach integracyjnych. Dzięki temu usługi działają bezawaryjnie, klienci b2b otrzymują indywidualnie dobrane do potrzeb rozwiązania, a zespół czuje się prawdziwym autorem tych usług. W odróżnieniu od dużych korporacji nie liczą się dla nas statystki, a zadowolenie konkretnego pracownika i abonenta.

Dysponujemy własną, rozległą światłowodową siecią szkieletową i dostępową w obrębie Wrocławia i okolic. Nasza sieć jest stale rozbudowywana. Realizowaliśmy projekty współfinansowane przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013 pod nazwą: "Budowa światłowodowej sieci szkieletowej, dostępowej i dystrybucyjnej, rozbudowa i modernizacja istniejących sieci dystrybucyjnych i dostępowych wraz z zastosowaniem technologii GPON oraz budowa radiowej sieci dosyłowej w wyznaczonych obszarach Wrocławia"

FB

Nasz serwis używa plików cookies.

finemedia.pl używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach świadczenia usług, reklamy i statystyk.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Sczegóły znajdziesz w polityce prywatności.